Завршни састанак са школским координаторима са пробног ПИРЛС 2021 тестирања

26.08.2020. Одржан је последњи састанак са школским координаторима школа које су учествовале на пробном тестирању ПИРЛС 2021 истраживања. Тридесет шест школских координатора, представници школа које су биле укључене у пробно тестирање прикључило се онлајн састанку на Зум платформи. Присутне је поздравио директор, Др Бранислав Ранђеловић.

У пријатној атмосфери Данијела Ђукић, руководилац Центра за осигурање квалитета рада установа известила је присутне о специфичностима реализације тестирања изазваних кризом насталом услед пандемије Ковид 19 како у Србији тако и у другим земљама и о завршној фази ове значајне међународне студије.  Школама и школским координаторима додељене су захвалнице за учешће у овом веома важном међународном пројекту.