Научна конференција ,, МОТИВАЦИЈА У ОБРАЗОВАЊУ: између теорије и праксе“

У петак 30.10.2020. године биће одржана Међународна научна конференција ,,МОТИВАЦИЈА У ОБРАЗОВАЊУ: између теорије и праксе“ у заједничкој организацији Института за Педагошка Истраживања из Београда, Филолошког факултета Руског Универзитета пријатељства народа (РУДН) из  Москве и Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања Републике Србије. Централно место конференције одакле ће се уживо преносити садржаји биће Завод, али ће учесници конференције широм света моћи да приступе путем онлајн платформе, с обзиром на то да ће сама конференција бити виртуелна.

Конференцију ће отворити представник Министарства, Др Николета Гутвајн директор Института и Др Бранислав Ранђеловић директор Завода.

Програм конференције