Национална контрола и делегација ЗВКОВа на ПИРЛС тестирању у Суботици

16.03.2021. Национални ПИРЛС контролор Милица Јаковљевић је, у пратњи делегације ЗВКОВа у саставу Др Бранислав Ранђеловић (директор) и Данијела Ђукић (руководилац центра), посетила основну школу „Мајшански пут“ у Суботици и то на дан тестирања ПИРЛС 2021. Поред обиласка ђака који су радили тестове, делегације је имала и веома констурктиван и пријатан састанак са директорком Беатом Богнар и руководством школе. Тестирање је било органзовано и спроведено на веома високом нивоу, а школкси корординатор тестирања био је Роберт Торок, школски психолог.

Након посете школи, делегација ЗВКОВа имала је и сусрете са господином Милошем Николићем, чланом градског већа Суботице задуженим за образовање, као и са господином Марком Марићем, помоћником градоначелника Суботице.

Посета делегације ЗВКОВа Суботици је веома добро медијски пропраћена:

Национална контрола и делегација ЗВКОВа на ПИРЛС тестирању у Суботици